Kolarze CCC Development Team w dobrej dyspozycji przed Mistrzostwami Polski

Patryk Stosz wygrał Koronę Gór Kocich, foto: Dariusz Krzywański.

Ostatni weekend był bardzo pracowity dla kolarzy z polkowickiej ekipy. Wzięli udział w dwóch wyścigach za każdym razem prezentując się bardzo dobrze. W niedzielę Patryk Stosz wygrał Koronę Kocich Gór, a dzień wcześniej Kamil Małecki zajął drugie miejsce w Grand Prix Baryczy Żmigród – XXXIX Memoriał Grundmanna i Wizowskiego.

Autor: Konrad Kaptur
Napisano 25 czerwca 2019

Dla Stosza to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, z kolei Małecki ma już na swoim koncie wiele spektakularnych osiągnięć. Wystarczy wspomnieć, że wygrał CCC Tour Grody Piastowskie czy też Wyścig Bałtyk-Karkonosze. Bardzo dobra postawa zdolnego kolarskiego narybka z Polkowic pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, i to zarówno tę najbliższą jak i dalszą.

Twoje miasto, Twój portal!
Polub Dzień Dobry Polkowice na Facebooku

Myśląc o tej najbliższej mamy na myśli zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Odbędą się one już w nadchodzący weekend (29-30.06)  w Ostródzie niedaleko Grunwaldu o. Na piątek (28.06) zaplanowano jazdę indywidualną na czas, a dwa dni później, w niedzielę (30.06) wyścig ze startu wspólnego.

Mamy nadzieję, że także tam zawodnicy z ekipy CCC Development Team zaprezentują się z jak najlepszej strony.