ddmagazyn.

Najbardziej ekskluzywne treści w portalu Dzień Dobry Polkowice. Felietony, analizy i reportaże przygotowane przez zespół dziennikarzy DD Polkowice.

Fakty o Faktach: Komentarz autora

Od trzech tygodni zastanawialiśmy się w gronie dziennikarzy z dużo większym stażem od mojego oraz osób z innych środowisk, czy te teksty publikować, a jeśli tak, to w jakim wymiarze. Dlaczego? Z tegoż oto powodu, że pomimo ogromu pracy włożonej w ich przygotowanie, nie wnoszą – i wyrażam nie tylko swoją opinię – dosłownie nic.

Fakty o Faktach Polkowice cz. 2 – Wydawca ląduje na dyrektorskim stanowisku w polkowickim magistracie

Fakty o Faktach Polkowice cz. 2 – Wydawca ląduje na dyrektorskim stanowisku w polkowickim magistracie

Wydawca portalu Fakty Polkowice to członek Platformy Obywatelskiej. 85 proc. badanych nie życzy sobie członkostwa w partii przez dziennikarzy. Informacje z portalu są bardzo chętnie udostępniane przez radnych klubu Lepsze Polkowice. W trakcie pisania przez nas niniejszego cyklu artykułów Krzysztof Kaczanowski wygrał konkurs na stanowisko dyrektora wydziału promocji Urzędu Gminy Polkowice.

Drogowa telenowela z S3 w roli głównej

Drogowa telenowela z S3 w roli głównej

Odcinek drogi ekspresowej S3 pomiędzy Polkowicami a Lubinem to jeden z najbardziej kłopotliwych w Polsce. Kierowcy powinni już od dawna korzystać z komfortowych przejazdów, tymczasem zamiast wygodnej drogi wciąż muszą “podziwiać” pusty plac budowy. Jest jednak szansa, że to się zmieni, bo do przetargu na dokończenie feralnego odcinka o długości 14,4 kilometra zgłosiły się cztery firmy.

Alpaki, pomoc starszym, która zanim się zaczęła, może się skończyć

Alpaki, pomoc starszym, która zanim się zaczęła, może się skończyć

Zapraszamy – tutaj mamy alpaki. Pan Mariusz Kokot doskonale wie, co jest największą atrakcją jego zagrody. Gdy oprowadza nas po Domu Dziennym Seniora, jego żona, Anna idzie kilka metrów za nami. Ma ze sobą zabrane z domu owoce i warzywa. Pomogą nam zwabić płochliwe zwierzęta.

Polub nas!

Dzień Dobry Polkowice. Tylko rzetelne dziennikarstwo.

Polub nas

Dzień Dobry Polkowice.
Tylko rzetelne dziennikarstwo

Pin It on Pinterest

Dzień Dobry Polkowice