ddinnedyscypliny.

Kolarze CCC Development Team w dobrej dyspozycji przed Mistrzostwami Polski

Ostatni weekend był bardzo pracowity dla kolarzy z polkowickiej ekipy. Wzięli udział w dwóch wyścigach za każdym razem prezentując się bardzo dobrze. W niedzielę Patryk Stosz wygrał Koronę Kocich Gór, a dzień wcześniej Kamil Małecki zajął drugie miejsce w Grand Prix Baryczy Żmigród – XXXIX Memoriał Grundmanna i Wizowskiego.

Mastersi przywieźli 22 medale

Z workiem medali wrócili z Torunia polkowiccy mastersi. Ekipa w ośmioosobowym składzie zdobyła aż osiem złotych krążków!

Kolejne wyzwanie przed kolarzami CCC Development Team

Jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów świata – Giro di Italia osiągnął półmetek. Póki co najwyżej sklasyfikowanym kolarzem ekipy CCC Team jest Amaro Antunes. Na polskim podwórku, dziś rozpoczyna się 27. Wyścig Bałtyk-Karkonosze, w którym weźmie udział ekipa CCC Development Team.

Małecki wygrał CCC Tour Grody Piastowskie

23-letni kolarz z polkowickiej ekipy CCC Development Team o zwycięstwo walczył do samego końca. O jego sukcesie zadecydowała jedna sekunda! O tyle pokonał drugiego w klasyfikacji generalnej, Macieja Paterskiego z Wibatech Merx Wrocław.

Wystrzelali medale

Dwukrotny mistrz Polski, Jakub Machowicz zdobył dwa złote krążki w zawodach strzeleckich rozgrywanych w kompleksie strzeleckim RCS w Lubinie. W innych grupach krążki wywalczyli także inne zawodniczki i zawodnicy z Polkowic.

Trwa Plebiscyt na Sportowca Roku!

Kilka dni temu ruszyło oficjalne głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub Sportowy Polkowic 2015. Jak można głosować? W plebiscycie, pod Patronatem Burmistrza Polkowic i Starosty Polkowic, bierze udział 39 sportowców, 17 trenerów oraz...

Sportowo z sukcesami na kilku frontach

Kilka ostatnich dni obfitowało w sukcesy naszych sportowców. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzi kolarze, piłkarze halowi odnieśli pierwsze zwycięstwo w I lidze i możemy się też pochwalić wicemistrzem Polski Policjantów w tenisie stołowym. Młodzi kolarze z...

Wiadomości o świecie sportów amatorskich w gminie Polkowice.