ddinwestycje.

Pociąg do Polkowic w rządowym projekcie CPK!

Pociąg do Polkowic w rządowym projekcie CPK!

Ministerstwo szykując rozporządzenie o inwestycjach towarzyszących Centralnemu Portowi Komunikacyjnemu pozytywnie zaopiniowało wniosek na trasę kolejową z Głogowa do Polkowic i Lubina! To efekt skutecznego lobby samorządowców.

S3 z wykonawcą. Gotowa na wiosnę 2021 roku. Nowy węzeł „Polkowice”!

Drogowa telenowela z S3 w roli głównej

Odcinek drogi ekspresowej S3 pomiędzy Polkowicami a Lubinem to jeden z najbardziej kłopotliwych w Polsce. Kierowcy powinni już od dawna korzystać z komfortowych przejazdów, tymczasem zamiast wygodnej drogi wciąż muszą “podziwiać” pusty plac budowy. Jest jednak szansa, że to się zmieni, bo do przetargu na dokończenie feralnego odcinka o długości 14,4 kilometra zgłosiły się cztery firmy.

PILNE: Umowa na S3 zerwana!

PILNE: Umowa na S3 zerwana!

O zerwaniu umowy poinformował PAP rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Zerwanie dotyczy dwóch odcinków: S3 i A1.

Hit! Zaczęli pracę nad koleją do Polkowic!

Hit! Zaczęli pracę nad koleją do Polkowic!

DSDiK – instytucja odpowiedzialna m.in. za realizację przetargów kolejowych na terenie Dolnego Śląska, ogłosiło dziś przetarg na studium lokalizacyjne dla trasy kolejowej do Polkowic.

Wojska Polskiego będzie odmalowana

Wojska Polskiego będzie odmalowana

Znaki poziome na ul. Wojska Polskiego po paru miesiącach od zakończenia inwestycji praktycznie zniknęły. Ale zaraz zostaną odmalowane.

ddinwestycje.

Wiadomości dotyczące inwestycji prowadzonych w Polkowicach. Co zmienia się w naszej okolicy? O tym na Dzień Dobry Polkowice.

Polub nas!

Dzień Dobry Polkowice. Tylko rzetelne dziennikarstwo.

Polub nas

Dzień Dobry Polkowice.
Tylko rzetelne dziennikarstwo

Pin It on Pinterest

Dzień Dobry Polkowice