Grupa Accor, światowy lider branży hotelarskiej, ogłosiła dzisiaj podpisanie umowy na hotel TRIBE Kraków Stare Miasto z 168 pokojami w Polsce. Otwarcie nowego obiektu planowane jest na rok 2025. Hotel zostanie zlokalizowany w centrum Krakowa i będzie pierwszym hotelem pod marką stylu życia TRIBE w kraju.

Hotel będzie dogodnie zlokalizowany przy ulicy Worcella, w pobliżu stacji kolejowej Kraków Główny, centrum handlowego Galeria Krakowska i Plant, jednego z największych parków w mieście. Z łatwym dostępem do wielu lokalnych atrakcji takich jak Barbakan Krakowski, Brama Floriańska i Rynek Główny, nowy hotel będzie idealnym miejscem na wizytę w mieście.

Otwarcie TRIBE Kraków Stare Miasto wzbogaci rosnące portfolio Accor w Krakowie, w tym hotel Mercure Kraków Stare Miasto i inne cztery istniejące obiekty pod marką ibis. TRIBE Kraków Stare Miasto jest własnością i będzie zarządzany przez AccorInvest – strategicznego inwestora hotelowego, właściciela i operatora – na mocy umowy zarządzania z Accor.

Marka hotelowa TRIBE, założona w 2017 roku, obiecuje „więcej za mniej” i skupia się na podróżnych poszukujących designerskich hoteli w przystępnych cenach. Wnętrza hoteli są estetyczne, nowoczesne i indywidualne z funkcjonalnymi pokojami gościnnymi i „Social Hub” jako sygnaturą TRIBE. Wybrane elementy designu i wysokiej jakości kosmetyki łazienkowe od Kevina Murphy’ego są połączone ze standardowymi meblami i elementami z drugiej ręki, tworząc eklektyczną i unikalną mieszankę dla każdego hotelu. Hotele TRIBE są zaprojektowane, aby dać gościom wszystko, czego potrzebują, i nic, czego nie potrzebują. Marka jest obecna w 11 krajach na całym świecie – od Perth i Bangkoku po Londyn i Paryż, od słynnej plaży Kuta na Bali po uzdrowisko Baden-Baden w Niemczech.

TRIBE Kraków Stare Miasto zaoferuje gościom stylowe pokoje i wnętrza oraz szeroką gamę udogodnień, takich jak restauracja, bar, a także strefa fitness i wellness. Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane przez hiszpańskie studio Stone Designs i będą cechować się ciemnymi kolorami, aksamitnymi zasłonami i podłogą w jodełkę, inspirowaną artystyczną wizją Davida Lyncha. Wspólne przestrzenie będą również zawierać plakaty filmowe polskich artystów oraz elementy inspirowane Williamem Egglestonem i Edwardem Hopperem.

Hotele TRIBE uczestniczą w ALL – Accor Live Limitless – programie lojalnościowym stylu życia, oferującym dostęp do szerokiej gamy nagród, usług i doświadczeń.