„Problemy, z którymi się mierzymy, dotyczą ciężarówek” – powiedział komendant Wilson. „Wiedzieliśmy, że do tego dojdzie. Wydaje się, że ruch z wschodu wjeżdżający do Ohio z Pensylwanii jest źródłem większości naszych problemów.”

Projekt wymiany przepustu, który miał być prosty, sprawia spore problemy kierowcom ciężarówek przejeżdżającym przez Polskę.

Budowa rozpoczęła się w poniedziałek, 1 kwietnia, na odcinku Rt. 224, na wschód od Clingan Rd.

„Ruch lokalny został ograniczony” – powiedział komendant policji z Poland Twp., Greg Wilson. „Udało nam się rozpowszechnić informacje i mieszkańcy zareagowali dobrze. Unikają tego obszaru.”

Funkcjonariusze spodziewali się, że obszar ten spowoduje ruch dla większych ciężarówek. Ekipy musiały zatrzymać około 60 do 70 ciężarówek w poniedziałek rano.

Chociaż wyznaczono objazdy, ograniczenia wagowe na drogach objazdowych sprawiają sporo problemów dla dużych ciężarówek.

Komendant policji Greg Wilson powiedział, że głównym problemem wydaje się być ruch pochodzący z Pensylwanii, ponieważ kierowcy ci nie są świadomi zamknięcia. Wilson powiedział 21 News, że pracują nad umieszczeniem dodatkowych znaków, aby ostrzec ich o sytuacji dużo wcześniej w ich podróży.

„Problemy, z którymi się mierzymy, dotyczą ciężarówek” – powiedział komendant Wilson. „Wiedzieliśmy, że do tego dojdzie, ale ściśle współpracujemy z ODOT nad dodatkowym oznakowaniem i przesuwaniem znaków. Wydaje się, że ruch z wschodu wjeżdżający do Ohio z Pensylwanii jest źródłem większości naszych problemów.”